Proje Açıklama

Konteyner Evler Tamamen yer değiştirebilir

Her zaman akılda kalan bir şeyi düşünerek tasarlıyoruz ve bu da hareketlilik faktörü. Yer değiştirilebilen ve modüler olacak şekilde tasarlanan sistemlerimizin tümü, en az telaşla hızlı kurulum ve demobilizasyon sağlamak için tasarlanmıştır. Hem sıfırdan üretim konteynerler hemde Dönüşümlerin nakliye konteynırları için aynı ISO standart boyutlarını korudukları durumda, çözümlerimiz nakliye veya hava taşımacılığı gibi yerleşik taşıma yöntemleri kullanılarak dünyanın her yerinde hemen hemen her yere uygulanabilir.

Konteyner Evler aşağıdaki avantajları sağlayabilir:

  • Etkinlikler ve festivaller için kısa süreli siting

  • Mobil Maliyet etkin çözüm

  • 60 yıl tasarım ömrü

  • Daha sonraki bir tarihte ek birimlerin eklenmesine izin vermek için ölçeklenebilir

  • Maliyet tasarrufu - Temel gerekmez - sadece düz, düz bir yüzey

  • “Şebeke dışı” kullanım için dizayn edilebilir

Konteyner Dış Tasarımları

Verimlilik ve kalite, tesis dışı inşaatın birincil faydasıdır. Fabrika ortamında fabrika dışında inşa ederek inşaat / dönüşüm süreci her seferinde teorik olarak aynıdır, hızlı bir inşaat süresi, üretim verimi optimize eder ve yüksek maliyetli hatalı işçilik potansiyelini azaltır. İşler, olumsuz hava koşulları gibi sorunlar olmadan zamanında ve en yüksek kalitede teslim edilmek üzere doğru bir şekilde programlanabilir. Güvenlik, fabrika ortamında, geleneksel şantiye tabanlı yapılara göre daha kontrol edilebilir. Fabrikalar, hava ve görünürlük değişkenlerini ortadan kaldıran gerçek bir şantiyeye göre çok daha öngörülebilir bir ayardır. Koşulların her zaman aynı olması, hataları çok daha az olası hale getirir. Yerinde yapılan inşaatın çoğu, yükseklikten düşme ve ekipman kazaları gibi en tehlikeli tehlikeler, fabrika ortamında bir sorun değildir. Kurum dışı inşaat, daha az ağır makine ve daha az enerji gerektirdiğinden, daha sürdürülebilir ve çevre dostudur. Tamamlanan projenin sahaya taşınması da asgari araç kullanır ve tüm proje için malzeme hacimlerinin doğru bir şekilde hesaplanması sayesinde toplu olarak satın alarak tasarruf yapmamızı sağlayan israf minimuma indirilir.

Fabrika ortamında bir bina inşa etmek için daha küçük bir işgücü de gereklidir. Daha az işçi, daha az ücret maliyeti anlamına gelir; Konteyner fiyatlarının daha uygun olmasını sağlamak.