Proje Açıklama

Yangın Sınıfı Olan Tehlikeli Atık ve Madde Depolama Konteyner

Atık konteyner bu yenilikçi yapılar, tehlikeli malzemelerin güvenli bir şekilde saklanması ve taşınması için bağımsız, anahtar teslimi bir çözümdür.

Depolama gereksinimlerinize göre yangına dayanıklı veya yangına dayanıklı olmayan konstrüksiyonla birlikte sunulan Yangın kimyasal depolama konteynerleri , tehlikeli materyalleri zararlı koşullardan ve hırsızlıktan korurken, tüm geçerli kodlara ve gereksinimlere uyulmasına yardımcı olur. Yangına Dayanıklı Kimyasal depolama Konteyner hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Tehlikeli maddeleri güvenli bir şekilde saklamanın en iyi yolunu seçmek sorunlu olabilir. Birçok seçenek mevcut olduğunda, bu önemli seçimi yapmak için bir proje yöneticisi bunalmış olabilir. Özel yapım konteynerlerimiz ile kimyasal depolama ihtiyaçlarınız için basit ve kolay bir çözüm sağlar.

Uygun olan tehlikeli veya patlayıcı depolama alanı sadece sizin için değil, aynı zamanda ekibinize, çevreye ve çevreye de katkıda bulunur. Kimyasal depolama aksesuarlarımız, hazmat depolama ile ilgili tehlikeleri hafifleterek paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yangına Dayanıklı Konteyner , pestisitler, herbisitler, gübreler, kostik kimyasallar, boyalar, çözücüler ve daha fazlası gibi yanıcı olmayan kimyasalların depolanması için güvenli ve etkili bir alan sağlar. Bu binalar ayrıca, belirlenmiş depolama alanınızın diğer binalardan en az 75 m uzakta olması koşuluyla yanıcı kimyasalların depolanması için seçeneklerdir. Tehlikeli Maddelerin Yangına Dayanıklı Olmayan bir binada saklanmasından önce yerel düzenlemelerinizi doğrulayın.

Yanmaz kimyasal depolama binalarımızın tümü aşağıdakilerle donatılmıştır:

  1. Exproof Aydınlatma

  2. Exproof Fan ve Damper Secenekleri

  3. Kuru Kimyasal veya Köpüklü Yangın Söndürme Sistemi

  4. Şase ve Gövde Galvaniz Sac

  5. 120 dk yangın dayanımlı kapılar

  6. Zeminde Delikli Galvaniz Sac Metrekare/ 1000 Kg