Proje Açıklama

Konteyner kafe boyutları

Bir kafe ve büfe konteyneri boyu ve ölçüleri sizin alanınıza göre yapılmaktadır çünkü ayarlamak için fazla yere ihtiyacınız yoktur. Bir otoparka, bir yat limanına, bir çarşıya, bir çocuk parkına, sahile, boş bir arsa bloğuna veya birkaç yıl boyunca inşaat yapmaya başlamayacak bir şantiyeye sahip bir arazi köşesi. kafe açılır. Oluşturma onayları geldiğinde, kafe basitçe başka bir yere gönderilebilir. Bir kafe konteynerinin maliyeti betonarme yapılara göre daha ucuz ve çevre dostudur.

Pop-up Kafe İşinizi Büyütün

Pop-up Cafe'nin rahatlığını herkes sever. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde girişimci olmak isteyen kafe sahipleri, konteynerleri kafelere dönüştürmek de dahil olmak üzere işleri biraz daha farklı (ve daha uygun maliyetli) yapmak istiyorlar. Sadece ucuz, çevre dostu ve taşınabilir bir nakliye konteyneri cafe değil, gerçekten, harika. Endüstriyel şıklık ve kahve muhteşem bir şekilde iyi gidiyor - herhangi bir kafe sahibine sorun. Çok daha fazla süper havalı nakliye konteyneri görmeyi bekleyebilirsiniz; - tahmin edersiniz - nakliye konteyneri cafe! Aslında, kendinize bir nakliye konteyneri başlatmayı düşünüyorsanız, talebin artmasından önce erken gelmek isteyebilirsiniz. Sevkıyat konteyneri projeniz için geniş bir kullanılmış konteynır yelpazemiz var, ancak gösteri havasından sonra çok popüler olacaklarından şüpheleniyoruz.

İşinize Harika Bir Katkı Yapıyor

Eğer bir gelir kaynağını getirmek isteyen bir işletme veya kulüp iseniz, bir nakliye konteyneri cafe işinize gerçekten karlı bir katkı olabilir. Kendin çalıştırman bile gerekmez. Kafenizi mülkünüze kurabilir, daha sonra yüksek maliyetler olmadan kendi işlerini kurmak için bir barista ya da iki kişiye kiralayabilirsiniz. Bu bir kazan-kazan durumu - ve hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. İşinize bir göz atın. Personeliniz kahve içmek için dışarı mı çıkıyor? İyi kahvenin mevcudiyeti müşterilerinizin sizi bir başkası üzerinde seçmesini sağlayacak kadar küçük bir şey olabilir mi? Tesisinizde karlı bir nakliye konteyneri için yer var mı? Kesinlikle dikkate değer.